Marki

Zjeżdżalnia dla dzieci biała / drewno domowa

Zjeżdżalnia dla dzieci biała / drewno domowa
  • promocja
Dostępność: czekamy na dostawę

Opis

Zjeżdżalnia dla dzieci biała / drewno domowa
 
Doskonały przykład jak prosta forma może być piękna i użyteczna. Zjeżdżalnia gwarantuje godziny świetnej zabawy. Godnym uwagi jest fakt, iż jest trwała, bezpieczna i ma lekkie zaokrąglone kształty. Optymalna wysokość zapewnia doskonałą zabawę w trakcie zjeżdżania a jednocześnie maluchy samodzielnie sobie na niej radzą. To prawdopodobnie najlepsza zjeżdżalnia na rynku!

Solidna konstrukcja bardzo łatwa do rozłożenia - nie wymaga użycia narzędzi. Składa się i rozkłada dzięki zamontowanym zawiasom. Produkt nadaję się do użytku w domu. Zjeżdżalnia kierowana jest dla maluchów jak i dzieci starszych, sprawi im wiele radości , mnóstwo zabawy i frajdy. Przeznaczona dla dzieci od 1 roku życia. Szerokie schodki, wygodne uchwyty ułatwiają dziecku wchodzenie i gwarantują bezpieczeństwo. 
 
Zjeżdżalnia jest pomysłowym rozwiązaniem dla ruchliwych Malców, które w rezultacie rozwijają się i ćwiczą swoją motorykę, równowagę i zasady społeczne poprzez wspinanie i zjazd. Wymiary oraz sposób montażu gwarantują stabilność rozłożonej zjeżdżalni. Pamiętaj jednak, aby Twoje dziecko w trakcie zabawy nie zostało bez opieki.
 
Zjeżdżalnia domowa jest składana. W związku z  tym można ją złożyć i rozłożyć dzięki załączonym zawiasom. Niewątpliwie ułatwia to przechowywanie – można ją schować nawet pod łóżkiem. Musimy ostrzec, że Wasze dziecko zakocha się w zjeżdżalni i raz złożona niewątpliwie  pozostanie pozostanie w tym stanie przez dłuższy czas.
 
Przeznaczona dla dzieci: 1 – 5 lat

Wymiary: 115 x 38 x 86 cm
 
 
Uwaga! Rozłożyć zjeżdżalnie może tylko osoba dorosła!
Dziecko bawiące się na zjeżdżalni nie może zostać pozostawione bez opieki osoby dorosłej!

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl