Marki

Drewniana deska do balansowania Wobbel pozwala zachować kompromis między zabawą a rozwojem dziecka. Możesz zapytać - czy to na pewno jest bezpieczne dla mojego malucha? Pozwól, że rozwiejemy Twoje obawy. Dowiedz się, dlaczego marka Wobbel odniosła taki sukces, a deska do balansowania dla dziecka jest świetna do zabawy na każdym etapie rozwoju. 

Wobbel - deska do balansowania idealna dla każdego malucha

Wielu rodziców zmaga się z szybko nudzącymi się maluchami, wymyślając tysiąc sposobów na zabawę, a czasami po prostu się poddając (co przynosi różne, często nie do końca pożądane efekty). Drewniana platforma do balansowania Wobbel to doskonałe rozwiązanie, jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób na dłużej przykuć zainteresowanie dziecka i przy okazji trochę je zmęczyć. Czy wybierając zabawki, zwracasz uwagę na to, jakie dają możliwości rozwoju malucha? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco, to znak, że warto pomyśleć o zakupie drewnianej deski do balansowania marki Wobbel. Nie bez powodu bowiem, większość rodziców szuka zabawek, które służą… nie tylko do zabawy.  

Co to jest i jak działa deska Wobbel?

A do czego służy produkt Wobbel - deska do balansowania dla dzieci? Jest to wyprofilowany i wygięty w łuk kawałek drewna, który jest w stanie udźwignąć także starsze dzieci i dorosłych (którzy chętnie z tego korzystają). Prosta budowa daje nieograniczone wręcz możliwości. Deska do balansowania Wobbel sprawdzi się między innymi jako

  • sprzęt do ćwiczenia koordynacji ruchowej,
  • zjeżdżalnia dla aut,
  • “ściana wspinaczkowa” (odwróć deskę i oprzyj jeden koniec np. o kanapę),
  • podkładka do rysowania,
  • element większej konstrukcji (kto nie chciałby zbudować domu albo namiotu na środku pokoju?),
  • kołyska dla lalek.

Jak korzystać z platformy do balansowania dla dzieci Wobbel? Upewnij się, że zabawka znajduje się w odległości przynajmniej 2 metrów od mebli i innych przedmiotów znajdujących się w pokoju. Warto założyć maluchowi antypoślizgowe skarpetki lub obuwie. Najmłodsze pociechy powinny korzystać z deski przy pomocy rodziców - razem z Tobą maluch z pewnością nauczy się swobodnie balansować.

Marka Wobbel - deska inspirująca do działania

Wobbel (ang. kołysać się) to holenderska marka, która powstała z inspiracji wszystkim, co daje energię i zachęca do działania. Nie dziwi zatem, że deska balansująca jest produktem, który szturmem podbił serca maluchów. Wobbel to inspirująca alternatywa dla wymyślnych zabawek, które dzięki oprogramowaniu potrafią niemalże wszystko. Pomysł opiera się na prostocie i przekonaniu, że ruch wspiera rozwój maluchów. Nauka koordynacji ruchowej oraz koncentracji to tylko najważniejsze powody, dla których warto wybrać drewnianą deskę balansującą Wobbel. 

Sklep internetowy Baby Concept oferuje wykonane z wysokiej jakości drewna deski do balansowania Wobbel. Produkty są dostępne w korzystnej cenie oraz z szybką dostawą pod wskazany adres. Pamiętaj, że opinie zadowolonych rodziców i maluchów są najlepszym dowodem, że warto kupić deskę Wobbel.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl