Marki

Kitchen Helper - Pomocnik Kuchenny Dla Dzieci

 

Uczenie dzieci samodzielności na pewno w przyszłości zaprocentuje. Kitchen Helper dla dziecka pozwala mu na wykonywanie prostych czynności w kuchni. Jest to drewniany podest, który dostawia się do mebli kuchennych. Dzięki temu dzieci mogą brać udział w kuchennych czynnościach, takich jak mycie czy obieranie warzyw, mieszanie składników. Kitchen Helper jest regulowany, tzn., że można dostosować podest do wzrostu dziecka. Pomocniki kuchenne dla dzieci różnią się między sobą kolorem i konstrukcją, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Niektóre Kitchen Helper posiadają możliwość wykorzystania ich jako zjeżdżalni lub teatrzyku.

Ułatw sobie życie z Kitchen Helper

Kitchen Helper to uniwersalna konstrukcja ułatwiająca współpracę rodziców z dzieckiem. Stwórz maluchowi okazje do aktywnej pomocy w codziennych obowiązkach. Kitchen Helper dla dziecka to niezawodny gadżet wspierający rozwój najmłodszych - dzięki niemu dzieci będą miały ułatwiony dostęp do stołów i blatów. Dzięki temu szybciej poznają czynności wykonywane przez dorosłych, takie jak gotowanie czy sprzątanie. Kitchen Helper to niezwykłe ułatwienie w życiu codziennym rodziny.

Meble, które odmienią pokój Twojego dziecka

Kitchen Helper i inne meble dla dzieci z naszego sklepu to innowacyjne produkty w odpowiedniej do ich jakości cenie. W ofercie posiadamy drewniane meble w jasnych, pastelowych kolorach o ciekawych kształtach. Drewniane krzesełka dla dzieci z oparciem w kształcie uszu królika czy stoliki dla dzieci w kształcie kwiatka sprawią Waszym pociechom sporo frajdy. Zadbaliśmy o to, by świat Waszych podopiecznych był wesoły i kolorowy, a przy tym bezpieczny. Meble, które projektujemy są trwałe oraz zbudowane z wysokiej jakości materiałów. Kitchen Helper i inne drewniane meble dla dzieci stworzone są w duchu pedagogiki Montessori - dostosowuje się je do wymiarów dziecka, by uczyć je samodzielności.

Przekonaj się o zaletach płynących z posiadania Kitchen Helper - już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl