Marki

Ten piękny kosz Mojżesza to nowoczesna wersja klasyki. Posiada nieco zmieniony kształt, dzięki czemu wpływa na zwiększony komfort maluszka. Wyższe ścianki oraz uniesione boki z tyłu kosza wpływają na większe bezpieczeństwo i pozwalają maluchowi poczuć się jeszcze bardziej przytulnie. Kosz Mojżesza od Childhome posiada w zestawie miękki materacyk oraz uchwyt pozwalający przenosić kosz w wygodny sposób.

Kosz Mojżesza, czyli bezpieczeństwo malucha od pierwszych chwil

Łóżeczko Mojżesza będzie towarzyszyło maluszkowi od narodzin aż do momentu, kiedy nauczy się samodzielnie siedzieć. Od pierwszych chwil życia zadba o jego wygodę - niemowlęta uwielbiają niewielkie przestrzenie i poczucie, że są otulane - czy to rękami rodziców, czy ściankami kosza. Kosz Mojżesza to również praktyczne rozwiązanie dla rodziców. Dzięki niemu możesz zabrać ze sobą malucha w dowolne miejsce, mając pewność, że jest bezpieczny.

Kosz Mojżesza od Childhome, dostępny w naszym sklepie internetowym został wykonany z naturalnej łuski kukurydzianej. To naturalny materiał, przyjazny delikatnej skórze dziecka.

Komfort w dobrym stylu!

Kosz Mojżesza dla dziecka to przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo, dla rodziców to także efektowny dodatek. Cechuje go stylowy design, dzięki czemu zdjęcia maluszka z jego wykorzystaniem zachwycają! Z kolei dzięki wykonaniu z naturalnych materiałów, kosz Mojżesza marki Childhome wpisuje się w eko-trend i posiada pozytywne opinie rodziców wiernych ekologicznym rozwiązaniom

Uwaga: Nie należy nosić kosza z dzieckiem w środku. Kosza Mojżesza nie należy używać, jeśli dziecko potrafi siedzieć. Kosz należy zawsze umieszczać na stabilnej i suchej nawierzchni. Uchwyty muszą być w pozycji poza wnętrzem kosza.

Maksymalne obciążenie kosza to 8 kg.
Wymiary: 81 x 30 x 32 cm

Skład: Kosz - łuska kukurydziana.
Materacyk i wypełnienie: 100 % Poliester.
Czyszczenie: Czyść lekko wilgotną szmatką, osusz natychmiast.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl