Marki

Postaw na balans między zabawą a rozwojem! Deska do balansowania dla dzieci Wobbel to prawdziwy must have dla każdego malucha - wspiera rozwój fizyczny, pobudza kreatywne myślenie, a do tego ma naprawdę wiele zastosowań. Drewniana platforma do balansowania Wobbel to zabawka, która nigdy się nie znudzi i która będzie towarzyszyła Twojemu dziecku przez wiele lat. Mogą z niej korzystać najmłodsi, nastolatkowie, jak i dorośli - ograniczeniem może być tylko wyobraźnia!

Deska do balansowania dla dzieci - jedna zabawka, wiele możliwości

Deska do balansowania dla dzieci - i nie tylko dla dzieci - swoją wyjątkowość zawdzięcza prostocie, która kryje milion zastosowań. Dla malucha deska balansowa może stać się niemal  wszystkim, co tylko przyjdzie mu do głowy! Deska Wobbel to zabawka:

do balansowania, bujania, a nawet do ćwiczenia jogi,będąca siedziskiem, stolikiem, zjeżdżalnią dla aut, kołyską dla przytulanek,która pozwala trenować równowagę, wzmacniać mięśnie, budować świadomość własnego ciała, kształtować umiejętność skupiania się, kształtować prawidłową postawę.

Platforma do balansowania dla dzieci tuż obok kreatywnej zabawy, zapewnia także bezpieczeństwo. Deski Wobbel zostały wykonane z wysokiej klasy drewna, przy wykorzystaniu materiałów, które są w pełni przyjazne najmłodszym.

Deska do balansowania dla dzieci - koordynacja ruchowa

Deska do balansowania dla dzieci to wszechstronna zabawka, która rozwija koordynację ruchową i umiejętności motoryczne. Wspiera też w nauczeniu się zdolności do utrzymywania pełnej równowagi poprzez wzmacnianie mięśni posturalnych. Deska do balansowania dla dzieci to pomysł na kreatywną zabawę pobudzającą wyobraźnię przestrzenną i rozwijającą kreatywne myślenie. Z kolei stymulując zmysły proprioceptywne, zabawka uczy zdolności do rozumienia położenia oraz ruchu swojego ciała - bez konieczności patrzenia na nie.

Dodatkowo, deska do balansowania dla dzieci to także designerska ozdoba pokoju! Jeśli szukasz również innych akcesoriów sprawdź m.in. łóżko dla dziecka domek, którego design doskonale będzie się prezentował w towarzystwie deski Wobbel!

Polecamy zabawki renomowanych marek Jabadabado, Muzpony, Little Dutch i Wood Luck for Kids.

Sprawdź też:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl